Tanlang
Kategoriyalar
Hududlar
Ish haqi
Bandlik turi
Malumoti
Ish tajribasi
    Vakansiya topilmadi
    Vakansiya yopilgan
    E'lon qilingan: 02.07.2024

    Сварщик

    12 USD
    Butun O‘zbekiston
    Тўлиқ иш куни
    Talab qilingan ish tajribasi: 2 йилдан ортиқ .
    Talab qilingan ta'lim darajasi: аҳамияти йўқ .

    Обязанности:

    • сварка металла методом 135, 136, 138, 141, 111, 131
    • устранение остатков металла, с помощью электрода

    Требования:

    • умение варить металл на больших металлоконструкциях
    • опыт работы от 2 лет
    • варить под керамику, а также варить под просвет

    Условия работы:

    • работа за границей в Польше
    • официальное трудоустройство
    • помогаем с документами и переездом
    • полный рабочий день, по 10 часов с понедельника по пятницу
    • все подробности по номеру телефона +48 730 613 570 Диана (Viber, Whats'App)

    Asosiy ko'nikmalar

    пайвандлаш ишлариметалл конструкцияларни пайвандлашметалл кесишчизмаларни ўқиш

    Tillarni bilishi

    РусБошланғич
    1 2 3 4